A është në një lidhje dashurie? Përgjigjet Ori Nebiaj

Ori Nebiajn e shohim pothuajse çdo ditë në ekran, po shumë pak dimë për jetën e saj personale.

Moderatorja është treguar e rezervuar sidomos në aspektin sentimental

E pyetur nga binjakët Veshaj në emisionin “Më lër të flas”, Ori ka dhënë një përgjigje jo konkrete, por që lë të kuptohet shumë:

Ori: Nuk e di a do të shkoj në Maldive këtë janar, por do ta mendoj

Romeo: Uu, dasmë në Maldive…

Donaldi: A je në një lidhje apo jo?

Ori: Jo (qesh)

Donaldi: Nuk mendon se ai djali do të ofendohet nëse ti i thua jo?

Romeo: Nuk ndihesh bosh?

Donaldi: S’ka gjë se do të justifikohet, do të thotë më fal o shpirt se ashtu ishte situate, nuk isha gati ta bëja publike, se dhe ti je pak i pavendosur. Do t’ia hedhë fajin atij…