Adelina Tahiri pozon nga ballkoni në të brendshme të natës

Adelina Tahiri mbetet dhe është një nga personazhet e shumë dëgjuara dhe të ndjekura.

Ajo së fundmi ka marr vëmendje me disa imazhe që ka postuar në Instagram.

Bukuroshja brune, ka pozuar nga ballkoni me të brendshme e saj të natës.

Artistja duket në formë të mirë teksa shijon rrezet e diellit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina Tahiri Markov (@adelina_tahiri1)