Arian Çani e paska inat Blendi Fevziun? “Ai është neveri, një mortje”

Moderatori i njohur Arian Çani ishte mes emrave të ekranit që këtë sezon u përfshi në lëvizjen televizive duke ndryshuar destinacion për sezonin e ri.

Ai u largua papritur nga TV Klan kohë më parë dhe vetëm ditët e fundit është mësuar se “Zonë e Lirë” do të transmetohet në një televizion tjetër.

Mbrëmjen e djeshmeArian Çani ka dalë në emisionin “Të Paekspozuarit” dhe ka ofenduar një prej kolegëve moderator, duke e quajtur atë “fantomas” dhe “mortje”.

Çani: O zoti Ylli kije pak mendjen këtu, se unë pak marr telefonin dhe ti bën namin! Rakipi: E kam me dikë që po më shkruante për këtë punë

Çani: Jam më i rëndësishëm se ai. Ti shikon kafshët dhe budallenjtë në ekranet e tjera që s’kanë fare lidhje me analizën, janë out. Si shikon fantomasët e ndyrë që na i shpifën

Rakipi: Kolegu ynë ka pyetur ambasadoren për paratë e pista. Çani: Po ç’koleg mo, ai është një mortje!Kujtojmë që dje ambasadoren amerikane e intervistoi Blendi Fevziu. Mos vallë Arjan Çani ka përplasje me Fevziun?