Armina Mevlani nuk qenka e martuar me Shkëlzenin dhe nuk ka qenë kurrë, vetëm e fejuar

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here i jep mundësinë ndjekësve të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Edhe këtë të dielë, ajo nuk ka nguruar të bëjë një bisedë virtuale me ta. Si gjithmonë, pyetjet kanë qenë të shumta, por më shumë vëmendje ka tërhequr njëra që lidhet me partnerin e saj, Shkëlzen Berisha.

E pyetur nëse është akoma e martuar, Armina ka thënë që nuk ka lidhur ende kurorë. Ajo ka sqaruar se ka 9 vite e lidhur me Zenin dhe 3 vite e fejuar.

“Nuk jam e martuar ende, kam 9 vite e lidhur dhe 3 e fejuar”, ka shkruar blogerja në Instastory. Kujtojmë që dikur në një intervistë, Armina bëri të ditur se planet për martesë ia shtyu pandemia e Covid-19. Kështu janë detyruar që dasmën ta bëjnë në të ardhmen.

Armina Mevlani nuk qenka e martuar me Shkëlzenin dhe nuk ka qenë kurrë, vetëm e fejuar

Ndërsa më tej, ajo ka treguar se çfarë e ka tërhequr më shumë te Zeni që lidhja e tyre ka rezistuar kaq shumë. “Që në momentin e parë që e kam parë jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte…

Më pas me kalimin e kohës tek ai gjeta shumë gjëra… ndajmë të njëjtat këndvështrime për jetën, na pëlqejnë të njëjtat rutina, jemi romantike, ëndërrimtar, nëse na lë bashkë kemi gjithmonë diçka për të folur dhe koha kalon shumë shpejt. Plotësojmë njëri-tjetrin gjithmonë. Tek ai kam gjetur një partner në çdo gjë”, ka shkruar Armina.