Arrestohet Cllevio Serbiano!

Policia e Lushnjes ka arrestuar Kleviol Ahmetin, reperin që u përfshi në sherrin me Noizyn. Sipas policisë, 36-vjeçari është kapur me thika dhe kanabis në makinën e tij. Gjithashtu, ai ka thyer edhe arrestin shtëpiak.

 

Kujtojmë se ditën e djeshme, Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio Serbiano, u përfshi në një sherr masiv me reperin Noizy, i cili e goditi të riun nga Lushnja bashkë me shokët e tij, por ai qëndron i lirë.

Vijon…