Bora shkëlqeu në tapetin e kuq! Me të edhe Donald Veshaj?

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin të ftuar në eventin e Valdrin Sahitit, ku ky i fundit prezantoi koleksionin e tij të ri.

Përpos se e ftuar, Bora ishte një ndër yjet e mbrëmjes, duke sfiluar në tapetin e kuq me një fustan nga koleksioni i ri.

Bora shkëlqeu në tapetin e kuq! Me të edhe Donald Veshaj?

Moderatorja rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve, veçanërisht atë të Donaldit.