Bora Zemani largohet nga Për’puthen

Moderatorja Bora Zemani, nuk do të jetë më prezantuesja e emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Teksa ndodhej në studion e programit, së bashku me autoren Olsa Muhametin dhe opinionistn Arjan Konomin, Bora u shpreh se është shumë e emocionuar duke zbuluar se arsyeja është përfundimi i sezonit të “Për’puthen.”

Në shtator Bora pritet të drejtojë programin “Dancing With the Stars”, ku thuhet se kryetar jurie do të jetë balerini, Ilir Shaqiri fituesi i Big Brother VIP.

Programi “Përputhen” do të vijojë të shfaqet sërish, por me një studio të re dhe mbi të gjitha me një prezantuese të re.