Cikalleshi shënon golin e jetës, bomberi i Kombëtares bëhet sërish baba

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, është bërë sërish baba.

Lajmin e ka bërë me dije vetë sulmuesi, i cili me anë të një postimi në rrjetet sociale, njofton ardhjen në jetë të djalit të tij, Lion.

“Mirë se erdhe djali im Lion. Qofsh i shëndetshëm dhe i hairit”, ishin fjalët e përdorura nga Cikalleshi për t’i uruara mirëseardhjen djalit të tij.