Dasma e Ilir Shaqirit/ Sabiani mungoi, Monika nuk kursen “thumb-in”

Iliri dhe Emanuela u martuan me një dasmë përrallore buzë detit, të organizuar nga “Ami Event”.

Të ftuar ishin figura të njohura publike, mes tyre dhe ish-banorë të “Big Brother VIP”.

Një detaj që tërhoqi vëmendjen ishte mungesa e Sabianit, i cili ishte shoku i ngushtë i Ilirit brenda shtëpisë së famshme.

Dyshja e quanin njëri-tjetrin vëllezër. Mirëpo, teksa Iliri kurorëzonte dashurinë e tij në Durrës, Sabiani ndodhej në Vlorë me të birin.

Ky veprim sikur ka konfirmuar aludimet që
raporti i tyre është prishur.

Aktorja Monika Lubonja nuk është kursyer, por këtë e ka pasuar me një thumb në rrjete sociale, ku ka shkruar: “Gjithçka është e përkohshme”.