Derisa Elita gatuan Bota shfaq “aftësitë” si sherre e vogël

Elita Rudi – Gjikolli njëherësh si një nga femrat më të suksesshme në estradën shqiptare.

Tanimë ajo është edhe një nënë shembull që shfaqet gjithnjë në rrjetet sociale.

Siç dihet gazetarja dhe reperi Gjiko kanë dy fëmijë, Zërin dhe Botën të cilët i shfaqin në imazhe të ndryshme me fansat.

Së fundi, ka qenë Elita ajo që ka ndarë një video derisa ka qenë duke gatuar Bota gjenë vendin për të bërë sherr./Kosovarja/

FOTO: