Dojna Mema i hyn llogarive: Sa përqind shanse ka që bebi të trashëgojë sytë e saj?

Dojna Mema e ndau fiksimin e radhës para ardhjes në jetë të djalit me ndjekësit.

Në pritje të kujt do i ngjajë, çfarë emri do i shkojë, etj, Dojna dhe hallin e syve. A do i ngjajë djali asaj?

Epo llogarive dhe kërkimit ja ka nisur. Vlashenti me sy kaf, ajo me sy jeshil, përqindjet ndryshojnë dhe ndjekësit ne eksperiencën e tyre, ja bënë edhe më të vështirë punën.

“S’po ja gjejmë anën këtij muhabeti”, shkruan Dojna.

Dhe vërtet, nuk i gjendet ana pa ardhur bebi në jetë. Po fansat për sytë e cilit do votonin?

!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?

n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;

n.push=n;n.loaded=!0;n.version=’2.0′;n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;

t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,

document,’script’,’//connect.facebook.net/en_US/fbevents.js’);

fbq(‘init’, ‘940640112677265’);

fbq(‘track’, “PageView”);