Doni të dini se çfarë arome ka parfumi i Rihanna-s? Tani mund ta zbuloni…

Parfumi i Rihanna-s i publikuar për herë të parë në muajin gusht të vitit të kaluar bëri xhiron e shitjeve dhe brenda pak orëve e gjithë sasia ishte “sold out”. Ylli ndërkombëtar e risolli edhe njëherë në dhjetor dhe parfumi ishte një sukses sërish.

Për të gjithë ata që kanë dashur ta blejnë dhe s’kanë mundur, parfumi është rikthyer jo më larg se dje.

“Është gjëja që dua më shumë. Është një eksperiencë, një kujtim i përkthyer në aromë. Një aromë që nuk harrohet”, ka thënë Rihanna./revistawho.com