Duket se Megi Pojanit ia ka pëlqyer dedikimi dhe e mbështet publikisht: Lironi Cllevion

Kleviol Ahmeti, apo i njohur si Cllevio, ka qenë kryefjalë e mediave gjatë ditëve të fundit pas sherrit të bujshëm me Noizy-n. Ndërsa Cllevio ndodhet në burg, është publikuar dhe kënga e tij me titull “Paridi”, në tekstin e së cilës përmendet dhe Megi Pojani dhe e motra, Ina.

Duket kënga i ka pëlqyer dhe Megit, e cila ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet duke vallëzuar nën ritmet e këngës ndërsa kërkon dhe lirimin e Cllevios nga burgu. “Lironi Cllevion”, thotë Megi. Kujtojmë që Cllevio u arrestua pasi theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”.