Einxhel i jep fund miqësisë me Beniadën

Beniada dhe Einxhel kishin raporte tejet miqësore brenda shtëpisë së “BBV”.

Por që nga dalja nga aty ato nuk janë parë krah njëra-tjetrës, shkruan lajmi.ent.

Së fundi ishte Einxhel e ftuar në “Why Not”, ku sqaroi raportin e saj me Beniadën.

Ajo sqaroi se nuk janë takuar ende me njëra-tjetrën dhe se nuk ia ka numrin asaj.

Kaq mjaftoi që në media të shkruhet se miqësia e tyre ka pësuar një krisje.

Por si duket miqësia e tyre tashmë ka marrë fund pasi Einxhel ka hequr nga ‘Instagrami’ Beniadën, por kjo e fundit vazhdon ta mbajë atë.

Nuk dihet arsyeja e veprimit të Einxhel por në epokën e rrjeteve sociale një veprim i tillë interpretohet si dhënie fund e raporteve.

FOTO: