Einxhel Shkira s’i ndahet Donaldit, bën deklaratën e papritur: Ka patur jetë dhe para…

Moderatores Einxhel Shkira duket se nuk i del inati me ish-konkurrentin e “Big Brother VIP”, Donald Veshaj. Mbrëmë gjatë emisionit “Më lër të flas”, rreth orës 10:30, moderatorja ka postuar në Twitterin e saj një shkrim teksa ironizon emisionin e binjakëve Veshaj. Kjo sepse edhe djem, në puntatën e dytë të emisionit të tyre, të dy folën për eksperiencën në “BBV”.

“Ka patur jetë dhe para tetorit 2021… Të paktën për mua po iher,”-ka shkruar Einxhel. Pasi kanë kaluar disa orë nga postimit, duket se Einxhel e ka fshirë postimin e bërë, ndoshta pasi është penduar.