Enca shtatzënë? Këngëtarja sqaron të vërtetën dhe tregon se çfarë po pret

Enca është rikthyer fuqishëm në skenën shqiptare, teksa javën e shkuar publikoi këngën “Kalle” në bashkëpunim me këngëtarin kurd Navid Zardi. Pas këngës ajo u shfaq edhe në një intervistë televizive dhe sigurisht që çdo gjë rreth Encës krijon zhurmë të madhe në rrjet, pasi ajo ka 10 vite në këtë industri.

Së fundmi qarkulloi lajmi se Enca ishte shtatzënë dhe e gjendur në vorbullën e thashethemeve artistja ka reaguar përmes një fotoje në Instastory duke e mohuar një gjë të tillë.

Mes humorit Enca ka shkruar:
“Edhe nja 5 vite se kam në mend. E vetmja pritje ime e ëmbël është për këngën dhe pushimet e radhës.”

Enca shtatzënë? Këngëtarja sqaron të vërtetën dhe tregon se çfarë po pret