Fifi ka një kërkesë interesante për Tunën

Fifi është një nga këngëtaret më të komentuara të momentit, jo vetëm për muzikën e saj por edhe për historinë e saj të dashurisë.

“Pikturë” do të titullohet kënga që pritet të dalë javën e ardhshme dhe që do të jetë në bashkëpunim me Gent Fatalin, por këngëtarja ka një tjetër ëndërr në sirtar ajo do të bëjë një duet me Tunën dhe ftesën ja ka bërë publikisht.

Nuk e dimë nëse këngëtareve do t’u përputhen agjendat megjithatë vera është para kështu që do të jemi në pritje.

Kujtojmë gjithashtu se Fifi ka patur bashkëpunime me këngëtarë si Aurela Gaçe, Çiljeta Xhilaga, Ermal Fejzullahu, Young Zerka, Mc Kresha, etj./Kryefjala/

FOTO: