Fifi ‘’shan’’ keq një person në publik gjatë një koncerti në qytetin e saj të lindjes (VIDEO)

Filloreta Raçi-Fifi, po vazhdon me koncertet dhe mbrëmjet e saj muzikore në vende të ndryshme.

Së fundmi ka qenë e pranishme në qytetin e saj të lindjes, Ferizaj, nga ku një video është bërë virale.

Në video shihet Fifi në turmën e njerëzve duke kënduar por për një moment ndalet dhe i drejtohet me gjuhë të ‘’pahijshme’’ një personi.

“Dheze blicin o p* nane!”, dëgjohet duke thënë këngëtarja dhe të shumta ishin kritikat e komentuesve në rrjete sociale.

 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by IndeksOnline (@indeksonline)