I futet miza në gojë gjatë transmetimit direkt, spikerja e gëlltit dhe e kalon në stomak (video)

Ky është momenti i çuditshëm kur një spikerja e lajmeve gëlltiti një mizë drejtpërdrejt në transmetim – por vazhdoi të prezantojë pavarësisht se e ndjeu se si fluturonte në pjesën e pasme të fytit të saj.

Farah Nasser, e cila është një spikere e Kombëtares Globale në Kanada, ndau pamjet e sprovës në Twitter. Video u be virale kudo në botë.

Në pamje, ajo fillon të prezantojë një histori për përmbytjet e Pakistanit. Por shprehja e saj e fytyrës ndryshon ndërsa ajo gëlltit një mizë.

‘Ndajeni sepse të gjithë kemi nevojë për të qeshur këto ditë. Rezulton se nuk është vetëm @fordnation, unë gëlltita një mizë në ajër sot,” tha ajo.

Farah e ka marrë me shumë sportivitet këtë moment dhe e ka ndarë vetë videon në rrjetet sociale, ku komentet dhe reagimet kanë qenë të shumta.

Nuk është hera e parë që ndodhin incidente të tilla me spikerët në studio gjatë transmetimeve direkt, por padyshim ky është një nga incidentet më të pazakontë.