I zhgënjeu fansat në Met Gala, por ky look i Kylie Jenner i magjepsi të gjithë!

Kylie Jenner ndau një pamje tjetër të pamjes së saj seksi nga fustani gjatë festës së Met Gala në një foto në Instagram të premten. Fansat u çmendën pas fustanit prej sateni, një kontrast i fortë me veshjen e saj të frymëzuar nga fustani i nusërisë në tapetin e kuq, i cili u cilësua si pamja e saj më e keqe ndonjëherë.

I zhgënjeu fansat në Met Gala, por ky look i Kylie Jenner i magjepsi të gjithë!

Disa nga fansat e Kylie komentuan se 24-vjeçarja duhet të kishte veshur këtë pamje në Gala të së hënës në vend të fustanit të saj të nusërisë, i cili ishte gjithashtu nga labeli amerikan Off-White. Jenner dukej e mrekullueshme me veshjen e cila kishte një ton argjendi teksa kishte flokët e saj të zinj poshtë dhe kishte veshur doreza të tejdukshme.

I zhgënjeu fansat në Met Gala, por ky look i Kylie Jenner i magjepsi të gjithë!

Duke pozuar, ylli u përkul në mënyrë joshëse drejt kamerës teksa tregonte dekoltenë e saj të bollshme. Personaliteti televiziv aksesoi pamjen magjepsëse me unazat e zgjedhura me kujdes dhe vathët unike. Të hënën, ylli i grimit ndau imazhe në Instagram teksa po bëhej gati për eventin, ku morën pjesë edhe motrat Kim, Kourtney, Khloe dhe Kendall si dhe nëna e saj Kris.

I zhgënjeu fansat në Met Gala, por ky look i Kylie Jenner i magjepsi të gjithë!

Në një nga imazhet mund të shihet se nëna e dy fëmijëve kishte nevojë për tetë persona për ta futur atë në fustanin, i cili ishte dizenjuar nga etiketa Off-White e të ndjerit Virgil Abloh për koleksionin e tij të fundit. Një grua madje u ul në gjunjë për të ndihmuar yllin televiziv të “KUWTK” që pinte verë të bardhë.

I zhgënjeu fansat në Met Gala, por ky look i Kylie Jenner i magjepsi të gjithë!