IKMT po i prish resortin në Golem, Oni Hysenbelliu i jep fund beqarisë dhe martohet! Ja vajza që i ka rrëmbyer zemrën

Ish-futbollisti Fatmir Hysenbelliu, ose ndryshe i njohur me emrin Oni, i kadhënë fund beqarisë. Fatmiri është i njohur për karrierën e tij në futboll, por edhe për lidhjet e shumta me vajzat e njohura të showbizzit.

Mirëpo si duket ish-futbollisti i ka dhënë fund aventuarave. Së fundmi ai ka postuar foto me partnere e tij, Margarita Hysenbelliu. Nga mbiemri kuptojmë se kjo nuk është vetëm një lidhje, por çifti i ka bërë gjërat serioze dhe janë martuar.

Duke i hedhur një “sy” rrjeteve sociale kuptojmë që Margarita nuk është shqiptare dhe se merret me shitjen e pasurive të patundshme.

IKMT po i prish resortin në Golem, Oni Hysenbelliu i jep fund beqarisë dhe martohet! Ja vajza që i ka rrëmbyer zemrën

Kujtojmë se familja Hysenbelli ka qenë ditët e fundit kryefjalë e mediave, sidomos ditën e sotme, pas ndërhyrjes së IKMT që po prish dy pishinat në restorin e tyre në Golem.

Kohët e fundit ka apsur një përpl asje të vazhdueshme mes pronarit të grupit Hysenbelli dhe qeverisë, që nisi me gjoba të mëdha ndaj disa bizneseve të familjes në fjalë.

Qeveria pretendon se janë në të drejtën e tyre dhe gjobat dhe prishja e pishinave sot është sipas rregullave në fuqi, në anën tjetër familja Hysenbelli thotë se kjo është për shkak të linjës së tyre editoriale kundër qeverisë në mediat e tyre.