Ilir Shaqiri konfirmon prishjen e miqësisë me Sabianin: I them që…

Është përfolur gjatë për një prishje të miqësisë mes Sabianit dhe Ilir Shaqirit, mirëpo deri tani asnjëri nuk e kishte pranuar ose konfirmuar publikisht një gjë të tillë. Ndërkohë që Sabiani nuk ishte në dasmën e balerinit fundjavën e shkuar, sot Iliri ka folur për herë të parë rreth raportit të tyre.

Ilir Shaqiri konfirmon prishjen e miqësisë me Sabianin: I them që…

Me sa duket fituesi i Big Brother Vip e ka pohuar që mes tyre ka një hatërmbetje, por arsyet mbeten enigmë.

“Jam i qetë. I uroj gjithë të mirat Sabit. Unë i them Sabit që jam sot gjithmonë këtu. Nuk di nëse i ka mbetur hatri Sabit. Mendoj se nuk ka vend për hatërmbetje”, u shpreh Iliri.

Ilir Shaqiri konfirmon prishjen e miqësisë me Sabianin: I them që…