Iliri refuzoi ftesën e Sabianit për projektin e tij, Monika i zbulon të gjitha, ja si u prish miqësia e dy ‘’vëllezërve’’!

Prishja e miqësisë së Ilir Shaqirit dhe Sabianit bëri bujë të madhe.

Dyshja krijuan miqësi të madhe brenda shtëpisë sa quheshin edhe vëllezër.

Pas daljes ata u panë shumë pak me njëri-tjetrin madje Sabiani mungoi edhe në dasëm e Ilirit.

E ftuar në ‘’Wake up’’ Monika Lubonja ka zbuluar zanafillën e prishjes së kësaj miqësie.

Moderatori Isli Islami bëri një pyetje ku tha: “Cili nga ju u habit me mungesën e pranisë së Sabianit në dasmën e Ilirit, duke qenë se po flasim për miqësi që nuk kanë shkuar siç mendonim?”

Iliri refuzoi ftesën e Sabianit për projektin e tij, Monika i zbulon të gjitha, ja si u prish miqësia e dy ‘’vëllezërve’’!Pjesë nga biseda në studio:

Monika: Unë e mendova pak a shumë, se ishim te Donaldi të ftuar dhe pashë një reagim, që pavarësisht ta themi Donald ke bërë gabim që më ke prerë nja dy batuta. Se ishin shumë pikante ato batuta

Isli: Thuaj këtu, se ne nuk i presim dot se jemi live

Monika: I thashë Sabianit, i cili në një moment tha ‘ça të them, ngela i habitur’. I thashë pse? Bëre videoklipin? Tha “po”. I thashë mora vesh se e kishe thirrur shokun dhe nuk të erdhi. Ai ngeli

Isli: Ti bëre Antonelën, i hodhe benzinë zjarrit. E çfarë tha?

Monika: Ngaqë ishim në regjistrim ngeli aq keq, e më tha ‘ku e more vesh?’. Po këtu merret vesh çdo gjë.

Iliri refuzoi ftesën e Sabianit për projektin e tij, Monika i zbulon të gjitha, ja si u prish miqësia e dy ‘’vëllezërve’’!