Nis debati i madh! Çfarë ishte kjo që po mbante Meghan Markle në memorialin e Mbretëreshës Elizabeth II?

Kritikët spekuluan se Meghan Markle kishte një mikrofon sekret nën fustanin e saj ndërsa përshëndeti vajtuesit në Kështjellën Windsor të shtunën që ishin mbledhur në kujtim të Mbretëreshës Elizabeth II , por një burim i brendshëm thotë ekskluzivisht për Page Six se akuza është e pabazë.

“Kjo është një çmenduri dhe në fakt e dëmshme për të. Sigurisht që ajo nuk mbante mikrofon”, tha një burim i afërt me Markle për Page Six të martën.

Pyetjet erdhën pasi përdoruesit e Twitter vunë re një rrudhë misterioze në formë katrore në fustanin e ish-aktores së “Suits” ndërsa ajo ecte pranë Princit Harry, Princit William dhe Kate Middleton për të parë homazhet e lëna për mbretëreshën e ndjerë.

Nis debati i madh! Çfarë ishte kjo që po mbante Meghan Markle në memorialin e Mbretëreshës Elizabeth II?

Disa njerëz postuan teori se pse Markle, 41 vjeç, mund të kishte veshur një paketë mikrofon, me disa që sugjeronin se ajo mund të mblidhte materiale për dokumentacionin e saj në Netflix, raporton pagesix.com.

“Nuk mund ta besoj që ajo po e regjistron këtë. Ajo është thjesht një grua e poshtër dhe toksike. Shpresoj që Mbreti Charles t’i ketë thënë Harrit se nuk do të vijë në varrim”, ka shkruar një person në Twitter.

Një person tjetër vuri në dukje formën dhe shkroi në Twitter: “Nuk mund ta besoj se ajo po e regjistron këtë. Ajo është thjesht një grua e poshtër dhe toksike. Shpresoj që Mbreti Charles t’i ketë thënë Harrit se nuk do të vijë në funeral”.