Jaht dhe bikini, Kejvina “e djeg” në ditëlindjen e saj

Kejvina Kthella ka festuar 27-vjetorin.

Modelja ka organizuar një festë në jaht me mikeshat e saj dhe pamjet i kanë publikuar në Instastory, duke na treguar dhe ne pak nga atmosfera me muzikë, pije e kërcime.

Si Kejvina, ashtu edhe mikeshat e saj, shihen të veshura me bikini duke u argëtuar e postuar foto e video me vajzën e ditëlindjes.

Kejvina është rikthyer në Shqipëri për ditëlindje, pas një kohe të gjatë me projekte jashtë vendit.

Ajo së fundmi u bë dhe pjesë e një videoklipi, duke iu rikthyer kështu edhe ekranit.

Jaht dhe bikini, Kejvina “e djeg” në ditëlindjen e saj Jaht dhe bikini, Kejvina “e djeg” në ditëlindjen e saj Jaht dhe bikini, Kejvina “e djeg” në ditëlindjen e saj Jaht dhe bikini, Kejvina “e djeg” në ditëlindjen e saj Jaht dhe bikini, Kejvina “e djeg” në ditëlindjen e saj