Kjo është jeta e vërtetë e Bora Zemanit

Bora Zemani ka uruar sot 1 qershorin me videon më të bukur. Moderatorja ka publikuar disa nga momentet me Arborin, që nga udhëtimet e deri tek surprizat. Bora shprehet se ai është jeta e saj e vërtetë dhe pjesa që i mbush shpirtin plot.
“Jeta ime e vërtetë! Ajo pjesa e bukur që më mbush shpirtin plot! Gëzuar i vogli im i madh sa bota! Gëzuar 1 qershorin kalamaja!”, shkruan Bora.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)