Krizë mes çiftit Ana-Bruno? Ish-konkurrenti habit me deklaratën!

Bruno dhe Ana janë njëri nga çiftet e krijuara gjatë këtij sezoni të “Për’puthen”.

Dyshja pas daljes nga programi u shfaqen kudo bashkë duke reflektuar edhe nga jashtë se lidhja e tyre po shkonte për mrekulli.

Por së fundmi janë hedhur dyshime se çifti po kalon një krizë.

I ftuar në “Natën me Aulonën” Bruno u shfaq i vetëm ndërsa mori vëmendje me deklaratën e tij.

“Të ardhmen e mendoj ta ndaj me Anën por jam pak skeptik këto ditët e fundit”, është një pjesë e ndarë nga intervista.

Së çfarë po ndodh me çiftin na mbetet të shohim në vazhdim.