Leonora Jakupi feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Leonora Jakupi, për shumë vite është një nga artistet më të dashura të publikut.

Leonora, sot feston ditëlindjen dhe mbush plotë 44 vite jetë.

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi

Leonora është dhe do të mbetët një nga artistët që ka dhënë shumë për muzikën shqiptare.

Revista Kosovarja, i dëshiron jetë të lumtur, me shumë suksese!

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, ja sa vite mbushi