Lidhja drejt zyrtarizimit, Einxhel drekon me familjen e Dagz-it

 

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania, lidhja e të cilëve po shkon për mrekulli prej muajsh edhe pas daljes.

E duket se gjërat po shkojnë duke u zyrtarizuar pasi moderatorja ka drekuar me familjen e dj-të.

Ato kanë shkuar në një restorant në Dajt, nga ku nuk i kanë kursyer fotot dhe videot në rrjete sociale. Dagz ka publikuar një video të babait dhe motrës së tij dhe një video me Einxhelin.

Lidhja drejt zyrtarizimit, Einxhel drekon me familjen e Dagz-itNga ana tjetër, motra e Dagzit ka ndarë një foto me të ëmën, duke vërtetuar që ka qenë dhe ajo e pranishme.

Lidhja drejt zyrtarizimit, Einxhel drekon me familjen e Dagz-it Lidhja drejt zyrtarizimit, Einxhel drekon me familjen e Dagz-it