Luana Vjollca ka një mesazh të rëndësishëm për 1 Majin! (FOTO)

Luana Vjollca është një nga prezantueset më të njohura të televizionit tonë. Bukuroshja padyshim që tërheq vëmendje si me sukseset e saj ashtu dhe me hiret tejet të bukura.

Së fundmi, teksa ka marrë disa pushime për t’u relaksuar dhe një pauzë nga ekrani dhe muzika duket se bukuroshja ka vendosur të rikthehet.

Me një foto të postuar në Instastory, ajo tregon se është duke punuar në studio dhe gjithashtu ka shkruar një urim për të gjithë.

“Gezuar ditën ndërkombëtare të punëtorëve!”

Mund të themi se Luana po punon për një projekt të ri, I cili mendohet se ka të bëjë me muzikën.

E teksa presim këtë projekt muzikor, në profesionin e saj të parë si prezantuese ende nuk na ka zbuluar diçka konkrete.