Marina ia tepron me fustan të hapur, ekspozon me shumë se ç ‘duhet

Marina Vjollca, është një moderatorë shumë e suksesshme në ekranit shqiptare.

Ajo është prezantuese shumë e dashur, kjo për talentin e saj që ka në atë fushë, por ajo bie në sy edhe për bukurinë që ka.

Duke qenë se është një personazh i njohur dhe vazhdimisht duhet të duket bukur në televizion, ajo kujdeset për pamjen e saj deri në detajin e fundit.

Por, së fundmi ajo ia ka tepruar me veshjen e saj. Në një fustan të ngushtë me printe tigri, ajo ekspozon shumë të pasmet e saj./ORAinfo/