Martohet Mariçui, pamjet nga dasma e aktores meksikane shumë të dashur për shqiptarët

Lajmin e bëri të ditur aktorja 39-vjeçare përmes një postimi në Instagram me një shkrim emocionues krah një fotoje bardh e zi nga albumi i martesës.

“Ne ia dolëm, duke hedhur hapat e parë të jetës që duam të ndërtojmë së bashku… të rrethuar nga familja jonë dhe dora e Zotit, sot marrim një bekim E lumtur që mund të marrim hapa që forcojnë rrugën tonë përmes këtij avioni në të cilin ia dolëm të përputheshim dhe fati na dha”, shkruan Maite.

Shiko fotot:

Martohet Mariçui, pamjet nga dasma e aktores meksikane shumë të dashur për shqiptarët

Martohet Mariçui, pamjet nga dasma e aktores meksikane shumë të dashur për shqiptarët