Megi Pojani dhe Dalina Buzi pajtohen pas sherrit 2 vjeçar, zbulohen detaje

Në një kohë shumë të shkurtër, Megi Pojani u kthye në një ndër vajzat më të ndjekura dhe të komentuara në showbizin shqiptar.

Ajo e ka nisur karrierën në “Hostel by Anabel” nga Dalina Buzi, mirëpo ato e ndërprenë bashkëpunimin në mes në mënyrë të papritur dhe kurrë nuk e mësuam çfarë ndodhi vërtet, edhe pse u fol për një sherr mes tyre.

Vip Magazine raporton se “akulli është shkrirë” pas dy vitesh dhe sapo mësuam një detaj mjaft interesant! Dyshja tashmë po rindiqen në Instagram.

Ndjekja mes tyre vjen pas publikimit të një videoje në “Goca&Gra”, ku Dalina është moderatore dhe ku shihet Megi Pojani teksa paralajmëron se nesër do të ketë të papritura në emision.

Mbetet për t’u parë nesër se çfarë ka ndodhur mes tyre, megjithatë Vip Magazine ka mësuar se raporti i tyre është normalizuar.