Mozzik shpërthen në rrjetet sociale! Ja çfarë postoi dhe e fshiu më pas

penduar dhe e ka fshirë.

Nuk dihet se kë po thumbon Mozzik por dukshëm ky status ishte një mesazh i koduar, dhe drejt kujt nuk e dimë.

Reperi është përfolur vazhdimisht për një rikthim me ish partneren e tij Loredana.

Kjo e fundit ndodhet këto ditë në Shqipëri, ku thuhet se po xhiron një videoklip me Noizy-n.

Mozzik shpërthen në rrjetet sociale! Ja çfarë postoi dhe e fshiu më pas