Ndarja nga jeta e Bujar Nishanit, reagon Beniada: Askush nuk vdes në tokë…

Ish-banorja e Big Brother Vip dhe e afërmja e Bujar Nishanit, ka reaguar pas ndarjes nga jeta të ish-presidentit.

“Askush nuk vdes në tokë për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten. Fiona Nishani, zemra ime është me ty”, ka shkruar Beniada në reagimin e saj në Instagram.

Në kohën kur hyri në shtëpinë e Big Brother Vip, Beniada ka sqaruar se ish-presidenti ishte kushëriri i babait të saj.

Ajo ka sqaruar edhe se ka një marrëdhënie të ngushtë me fëmijët e Nishanit.

Ndarja nga jeta e Bujar Nishanit, reagon Beniada: Askush nuk vdes në tokë…