Ndërkohë që Donaldi dhe Bora ishin në emision mbrëmë, Triksa tregon çfarë ishte duke bërë

Bora dhe Donaldi u shfaqën mbrëmë bashkë në programin e vëllezërve Veshaj “Më lër të flas”, duke folur për herë të parë për ribashkimin e tyre dhe shumë çështje që janë përfolur në rrjet.

Teksa kureshtja ishte e madhe për intervistën e tyre që krijoi jo pak hurmë, ndjekësit nga ana tjetër kanë qenë kuriozë edhe për Trixën.

Në kohën kur intervista po transmetohej, këngëtarja ka qenë duke darkuar me nënën e saj Antigonën, Antonelën dhe nënën e Antonelës.

Nderkohe Beatrixa postoi edhe një foto ku shfaqej shumë ‘hot’ me fustan të kuq dhe shkroi: “Unë jam përgjithmonë ajo vajza”.

Ndërkohë që Donaldi dhe Bora ishin në emision mbrëmë, Triksa tregon çfarë ishte duke bërë

Ndërkohë që Donaldi dhe Bora ishin në emision mbrëmë, Triksa tregon çfarë ishte duke bërë