Një person hidhet nga banesa në Prishtinë, dyshohet se tentoi të vetëvritet

Një person i moshës 42-vjeçare ka tentuar të kryejë vetëvrasje në Prishtinë, respektivisht në rrugën “Gazmend Zajmi”.

Sinjali mëson se personi në fjalë është hedhur nga një kat i banesës.

Tutje, sipas burimeve personi ka pësuar lëndime, mirëpo ka shenja jete dhe është i vetëdijshëm, ndërkaq ndihma e shpejtë ka dalë në vendin e ngjarjes.