Orinda emocionet shumë kur dëgjon këtë këngë dhe ja pse

Mëngjesin e sotëm Orinda Huta i është kthyer kujtimeve të pritjes së ëmbël dhe momentit kur erdhi në jetë Atara. Moderatorja është bërë nostalgjike dhe ka zbuluar një nga këngët që e ka shoqëruar gjithë kohës.

“Kjo ka qenë kënga që kam dëgjuar më shpesh gjatë pritjes së ëmbël. Madje dhe mëngjesin kur u nisëm për martenitet. Emocionohem shumë kur e vendos sot! Nuk më besohet si kalon koha mrekullia ime…”, ka shkruar Orinda krah videos me Atarën ku dëgjohet “Fire on fire” nga Sam Smith.

Kjo këngë lidhet me kujtime të forta të Orindës e duket se melodia e saj i sjell ndër mend periudhën më të bukur të saj./revistawho.com