Pas humbjes së djalit, Cristiano Ronaldo ndan FOTON prekëse me vajzën e porsalindur: ‘Përgjithmonë dashuri!’

Lojtari i Manchester United Cristiano Ronaldo ka postuar një foto teksa mban në duar vajzën e tij të porsalindur.

Vetëm dy javë pas konfirmimit të lajmit tragjik të humbjes së binjakut, futbollisti ka shpërndarë foton bardh e zi.

Ronaldo dhe partnerja, Georgina Rodriguez zbuluan se djali i tyre vdiq gjatë lindjes më 18 Prill, ndërsa vajza mbijetoi.

Çifti nuk kanë zbuluar emrin që kanë vendosur për vajzën e tyre pas gjithë situatës që po kalojnë.