Përflitet se do të ndajë çiftin Luiz-Kiara, Zhaklin Lekatari: I nxita të…!(VIDEO)

Opinionistja e Big Brother Vip, Zhaklin Lekatari e ftuar ditën e sotme në “Wake Up” u ka dhënë përgjigje të gjitha reagimeve në rrjet nga fansat e Luiz Ejllit se komentet e saj për Kiara Titon dhe lidhjen e tyre bëri që çifti të ketë një krizë dhe të ndahet.

Sipas saj, Zhaklin ka dhënë opinionin që ka dhe sugjerimi është që secili të zgjedhë veten e tij në një marrëdhënie, e jo personin tjetër.

Pyetja: Atyre që kanë thënë se nuk e ke dashur këtë marrëdhënie, dhe ke ndarë çiftion Luiz-Kiara, çfarë përgjigje ke?

Reagon Zhaklina pas akuzave se ndau çiftin Kiara – Luiz - Korrekt Press

Zhaklin Lekatari: Po çfarë përgjigje do jap unë, se po dhashë për këtë do jap përgjigje dhe për shumë gjëra të tjera që më akuzojnë dhe që nuk janë të vërteta.

Nuk jam aty për të ndar askënd. Unë edhe në jetën time të përditëshme nuk është se ndaj çifte. Kur dikush më kërkon një këshillë, unë jap një këshillë dhe vendimi i përketë personit që është në çift.

Unë i nxis njerëzit të reflektojnë në marrëdheniet e tyre dhe të zgjedhin vetën e tyre në vend se të zgjedhin një person tjetër. Të kenë besim tek vetja e tyre dhe të kenë besim tek projeksioni që kanë për jetën e tyre.