“Përshëndetje dashuri”: Kledi Kadiu uron djalin e sëmurë. Sot mbush 1 vjeç dhe e tregon në rrjetet sociale

Një ditë e veçantë sot për familjen e Kledi Kadiut. Gabriel, fëmija i dytë i balerinit dhe bashkëshortes së tij Charlotte Lazzari, mbush 1 vjeç dhe të gjithë së bashku e festojnë në det, ku po kalojnë pushimet.

“Përshëndetje dashuri” shkruan Kledi ndër story-t e Instagramit, ku ndan një foto me fëmijën në krahë, nga pas, por pak pasi e tregon për herë të parë në rrjetet sociale në një video prekëse.

Balerini mblodhi momentet më të bukura dhe më intensive të vitit të kaluar, me sfondin e këngës ‘Gabriel’ – nga Enula – dhe i bashkoi.

“Nuk ka fjalë për të treguar xhiron e parë rreth Diellit – lexohet në postim -. Ti je çudia jonë. Gëzuar ditëlindjen Samurai i vogël i madh.”

“Përshëndetje dashuri”: Kledi Kadiu uron djalin e sëmurë. Sot mbush 1 vjeç dhe e tregon në rrjetet sociale

“Përshëndetje dashuri”: Kledi Kadiu uron djalin e sëmurë. Sot mbush 1 vjeç dhe e tregon në rrjetet sociale

“Përshëndetje dashuri”: Kledi Kadiu uron djalin e sëmurë. Sot mbush 1 vjeç dhe e tregon në rrjetet sociale

Mes komenteve urimet e shumë miqve dhe kolegëve, përfshirë Rossella Brescia, Fiorella Mannoia, Veronica Peparini, Andreas Muller, Anbeta dhe Marcello Sacchetta (i cili së shpejti do të bëhet baba për herë të parë).

I urojmë të bëhet edhe 100 vjeç këtij engjëlli të vogël dhe të bukur si drita. Urime për 1 vjetorin.