Po Olta pse nuk përjashtohet nga ‘Big Brother’? Publikohen pamjet me ofendimet e rënda të saj

Loja në ”Big Brother Albania Vip 2” është bërë shumë e for të. Zarfa të zi dhe gjyq publik, ka vetëm për Luiz Ejllin, i cili është kthyer në një fenomen, por e kundërta po ndodh me Oltën.

Aktorja e cila nuk e ka mbështetjen e publikut edhe pse produksioni e nxjerr tek të preferuarit, shumë herë ka ofenduar rëndë banorët, madje edhe produksionin, por që nuk është marrë kurrë masë apo vërejtje nga produksioni.

Por kjo video që përmbledh të gjitha gabimet e Oltës që nuk janë diskutuar në asnjë Prime, po bën namin në rrjete sociale. Pyetja kryesore është se pse ende për Oltën nuk ka një zarf të zi për thyerje të rregullave.

Aktorja Eva Alikaj është përjashtuar nga Big Brother Vip Albania. Një debat i ashpër ka ndodhur mes Evës dhe Luizit në “Big Brother VIP” pasditen e sotme.

Eva pati një debat me Kristin dhe ngritja e toneve zgjoi Luizin nga gjumi. Ai iu drejtua më pas Evës duke i thënë se nuk do e lërë as ai të flejë në darkë sepse do bëjë muhabet me zë të lartë.

“Do ulem, do bërtas me sa të kem mundësi. Sa të fiken dritat më ke aty duke mbajtur fjalime”, tha Luizi.