Ribashkimi i mundshëm i Donaldit me Borën, reagon për herë të parë Beatrix

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë, pas lajmeve ku flitet për një ribashkim të mundshëm të Donaldit me Borën.

Që pas publikimit të fotove e videove nga festa e Valdrin Sahitit, ku Donaldi e Bora shiheshin bashkë, Beatrix “u zhduk” për disa ditë nga rrjetet sociale, por duket se tashmë është rikthyer.

Këngëtarja ka postuar një foto të saj, ku si gjithmonë shfaqet në super formë dhe ka shkruar një mesazh: “Gjëja më e çuditshme nga rrjetet sociale, është se ti kurrë nuk e di kush po shikon”, shkruan Trixa.

Për kë e ka vallë?

Ribashkimi i mundshëm i Donaldit me Borën, reagon për herë të parë Beatrix