Romeo “rrëfehet” për herë të parë! Ja pse u ndava nga Aleksia Peleshi

Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj nisi një lidhje dashurie me Aleksia Peleshin, mirëpo kjo e fundit nuk zgjati shumë.

Teksa Aleksia ka folur shpesh për lidhjen dhe ndarjen e tyre, Romeo ka reaguar për herë të parë në emisionin “Më lër të flas”, vetëm së fundmi.

I pyetur se përse nuk funksionoi lidhja e fundit, aktori është përgjigjur: Nuk ngjita, mos më pyesni më.

Kujtojmë se nga ana tjetër, Aleksia ka treguar se nuk ka qenë e dashuruar me Romeon. 

“Kam reflektuar dhe kam kuptuar që nuk kam qenë realisht e dashuruar. Kam qenë e dashuruar me idenë e të pasurit dikë në krah që më do verbërisht, sepse nuk e kisha provuar ndonjëherë si ndjesi, apo me idenë e të krijuarit një familje sa më shpejt, por kurrë e dashuruar me një person. Ngelet për ta provuar edhe dashurinë e vërtetë. Nuk ma paska bërë zemra bam”, është shprehur ajo.