Ronela shfaqet pa recipeta, kështu e tregon gjoksin

Ronela Hajati po vjen secilën herë me poza atraktive.

E veshur dhe e kuruar deri në detajin e fundit ajo po shfaqet super atraktive.

Së fundmi u shfaq e veshur komplet në të zeza.

Me veshjen e hapur pa jelek ajo ka ekspozuar gjoksin./InfoKosova/