Rovena Stefa feston ditëlindjen, nuk do besoni moshën e saj

Rovena Stefa është këngëtare e cila ka krijuar hite që dëgjohen edhe në ditët e sotme. Ajo është shumë e zonja në profesionin e saj.

Rovena sot feson ditëlindjen e saj , të 43-të.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instgram, ku ka shpërndarë disa imazhe dhe ka shkruar “gëzuar ditelindjen për mua”./Kosovarja/

FOTO: