Rrëfehet Klea Huta: Më kanë marrë bashkëshortin!

Moderatorja Klea Huta ka treguar me humor se tashmë bashkëshortin, Elgitin, ia ka “marrë” Romeo dhe Donaldi.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Klea tha se pas koncerteve që Elgiti po mban me binjakët Veshaj, kalojnë shumë pak kohë së bashku.

Nuk po e shoh në shtëpi unë e shkreta. Po e sheh Romeo dhe Donaldi më shumë se unë. Ai dhe unë kemi zgjedhur të rrijmë me njëri-tjetrin në profesionin që kemi. Që në fillim, Giti punonte deri vonë në studio, besimi ka qenë i  konsoliduar. Ja kam lënë gjithë lirinë time. Kontrolli e shkatërron martesën.” – u shpreh Klea.