Sali Berisha u rrëzua në skenë, Taulant Balla bën komentin EPIK

Pas rrëzimit të ish-kryeministrit Sali Berisha ditën e sotme teksa ishte duke u ngjitur për në podium ka ardhur dhe reagimi i parë nga Partia Socialiste.

Ka qenë kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, i cili në llogarinë e tij në “Facebook”ka publikuar foton e momentit kur Berisha u pengua.

“Non grata mbetet non grata!”, shkruan Balla krah fotos së Berishës.