Semi kapet mat me këngëtarin, kërcejnë e përkëdhelin njëri-tjetrin

Semi Jaupaj është një prej ish- konkurrenteve në “BBVip” që përveç marrëdhënies së saj me Donaldin, tregoi edhe pak për jetën e saj si këngëtare.

Pas ndarjes nga Bojken Lako i cili ishte më i madh se ajo, Semi si duket ka nisur një romancë, por kësaj here me një djalë të ri.

Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj sollën këngën e tyre duet, ndërsa së fundmi janë parë shumë të afërt me njëri- tjetrin.

 

Ata janë shfaqur shumë të dhënë pas njëri- tjetrit në festivalin “UNUM” në Shëngjin.

Një video e publikuar tregon dyshen në festival krah njëri-tjetrit.

Gjithashtu në një video tjetër Semi dhe Ron shihen duke kërcyer ku nuk kanë munguar as përkëdheljet.