Sherr me thika te kisha e Laçit, njëri person i plagosur

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme te kisha e Laçit.

Pas një konflikti të çastit një person është plagosur me thikë dhe është dërguar në spital në Tiranë në gjendje të rëndë për jetën.

Nuk dihen ende motivet e këtij sherri dhe se kush janë personat e përfshirë në ngjarje.